In Stock

Kurë 13në1 për përkujdesjen intensive të flokëve

5.00

Krahasoni

Description

ISANA Kurë ( 13 në 1 ( për përkujdesjen intensive të flokëve.Për flokun shumë të dëmtuar dhe të këputur.Pa shpërlarje.Përmban ekstrakt luleshqerra. 100ml

 1. E bën flokun të butë
 2. Mbron nga këputja e flokut
 3. Kundër dëmtimeve të majave
 4. Volum Natyral
 5. Përkujdesje intensive
 6. Lehtëson krehjen
 7. Butësi
 8. Shkëlqim
 9. Kundër frizz
 10. Ndriqon flokun
 11. Rezitues
 12. Hidratues
 13. Përmirëson strukturën

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!